Lens - Nice, wynik meczu 3-0

Lens - Nice 3-0. Dnia 2022-04-10 15:05 na obiekcie sportowym Stade Bollaert-Delelis rozegrał się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 31 pomiędzy Lens a Nice.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Lens a Nice zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

Gole strzelali: A. Kalimuendo-Muinga 51' 1-0 C. Doucouré 55' 2-0 David Costa A. Kalimuendo-Muinga 67' 3-0 C. Doucouré

Żółte kartki Lens: Cheick Doucouré 31' Florian Sotoca 66'

Żółte kartki Nice: Evann Guessand 38' Amine Gouiri 45' Mario Lemina 50' Mario Lemina 57'

Czerwone kartki Lens: Massadio Haïdara 17'

Czerwone kartki Nice: Mario Lemina 57' Dante 90'

Główny arbiter spotkania to Willy Delajod, France. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Lens stanie naprzeciw Lille, następne spotkania z drużynami Montpellier i Paris Saint Germain natomiast Nice z Lorient. Następne mecze zagra z drużynami Monaco i Estac Troyes.

Coraz częściej wielu kibiców z dużym entuzjazmem śledzi pasjonujące starcia, które mają miejsce w lidze Ligue 1. Uzdolnione zespoły futbolowe z tejże ligi i piłkarze tacy jak Cheick Doucouré Evann Guessand raz za razem zapewniły własnym wiernym fanom wrażenia z najwyższej półki. Potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi okazują się niezwykle nieustępliwe, nie często bywa definitywnie, iż są to mecze mało interesujące. Zdarzają się spektakularne asysty czy sytuacje podbramkowe, nieczyste sytuacje z faulem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy każdego z fanów, żeby śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Ligue 1. Udział takich legendarnych drużyn jak Lens oraz Nice w lidze Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stade Bollaert-Delelis.