Spotkanie Metz kontra Lens na obiekcie Stade Saint-Symphorien dnia 2022-03-13 14:00 - 0-0

Dnia 2022-03-13 14:00 na stadionie Stade Saint-Symphorien odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 28. Zmierzyły się Metz oraz Lens.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Metz i Lens zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Metz: Farid Boulaya 15' Nicolas de Préville 19' Pape Matar Sarr 43' Boubakar Kouyate 78' Kévin N'Doram 89'

Żółte kartki Lens: Florian Sotoca 58' Kevin Danso 64'

Czerwone kartki Metz:

Główny arbiter spotkania to Amaury Delerue, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Metz zmierzy się już z Rennes, następne spotkania z drużynami Monaco oraz Bordeaux a Lens z Clermont Foot. Następne mecze zagra z drużynami Strasbourg oraz Nice.

Bardzo często liczni kibice śledzą pasjonujące poczynania, które tyczą się ligi Ligue 1. Mocne piłkarskie zespoły z tejże ligi oraz piłkarze jak Farid Boulaya Florian Sotoca systematycznie serwują wyborowym sympatykom wiele przeżyć. Niesamowite potyczki pomiędzy graczami ligowymi są bardzo zażarte, niezwykle rzadko bywa, iż są to potyczki usypiające. Bardzo często natrafiamy na zapadające w pamięć asysty czy bramki, bezlitosne sytuacje z faulem dodające niesamowite wrażenia z meczu. To też warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz oglądać widowiska sportowe lubianej ligi Ligue 1. Metz i Lens jak ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stade Saint-Symphorien.