Angers vs Lens, wynik meczu 1-2

Angers vs Lens 1-2.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Angers a Lens zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Dnia 2022-02-27 14:00 na obiekcie sportowym Stade Raymond-Kopa rozegrał się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 26 pomiędzy Angers a Lens.

Gole strzelali: A. Fulgini 49' 1-0 S. Boufal B. Mendy 73' 1-1 J. Clauss 76' 1-2 K. Danso

Żółte kartki Angers: Batista Mendy 58' Mohamed-Ali Cho 60' Mohamed-Ali Cho 69' Sofiane Boufal 72'

Żółte kartki Lens: Cheick Doucouré 31' Kevin Danso 40' Przemysław Frankowski 89'

Czerwone kartki Angers: Mohamed-Ali Cho 69'

Główny arbiter meczu to Thomas Leonard, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Angers stawi czoła Rennes, następne spotkania z drużynami Reims oraz Stade Brestois 29. Kolejno natomiast Lens zmierzy się z Stade Brestois 29. Następne mecze zagra z drużynami Metz oraz Clermont Foot.

Mnóstwo kibiców śledzi bardzo interesujące starcia w lidze Ligue 1. Uzdolnione zespoły piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak Batista Mendy Cheick Doucouré nierzadko zaserwowały wspaniałym entuzjastom mnóstwo emocji. Natrafiamy na brutalne faule, wspaniałe asysty czy sytuacje podbramkowe dodające niesamowite wrażenia z meczu. Potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi okazują się bardzo zaciekłe, bardzo rzadko zdarza się koniec końców, iż są to mecze nużące. Gorąco zachęcamy, aby oglądać widowiska sportowe emocjonującej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych. Angers i Lens jak ich udział w Ligue 1 zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stade Raymond-Kopa.