Spotkanie Lens - Rennes na stadionie Stade Bollaert-Delelis: końcowy wynik 1-0

Lens - Rennes, wynik 1-0.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Lens a Rennes wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-01-08 20:00 na stadionie Stade Bollaert-Delelis odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 20 pomiędzy Lens a Rennes.

Gole strzelali: W. Saïd 89' 1-0 J. Clauss

Żółte kartki Lens: Facundo Medina 16'

Żółte kartki Rennes: Benjamin Bourigeaud -5'

Czerwone kartki Rennes:

Główny arbiter spotkania - Benoît Bastien, France. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu Lens zmierzy się już z Saint Etienne, następne spotkania z drużynami Marseille oraz Monaco natomiast Rennes podejmie Bordeaux. Następne mecze zagra z drużynami Clermont Foot oraz Stade Brestois 29.

Liczni fani futbolu śledzą bardzo ciekawe potyczki ligi Ligue 1. Uzdolnione piłkarskie drużyny oraz piłkarze jak Facundo Medina Benjamin Bourigeaud stale zapewniają wyborowym miłośnikom piłki nożnej wiele wrażeń. Zdarzają się idealne asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieczyste faule kończące się żółtym kartonikiem, które zapewniają wspaniałe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy piłkarzami bywają niezwykle nieustępliwe, nie często bywa ostatecznie, że potyczki przynudzają. Dlatego więc warto śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić widowiska piłkarskie lubianej ligi Ligue 1. Udział takich zespołów jak Lens oraz Rennes z ligi Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stade Bollaert-Delelis.