Mecz Nice vs Lens zakończony wynikiem 2-1 dnia 2021-12-22 20:00 na stadionie Allianz Riviera

Po pierwszej połowie spotkania między Nice i Lens wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Dnia 2021-12-22 20:00 na obiekcie sportowym Allianz Riviera odbył się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 19 pomiędzy Nice a Lens.

Gole strzelali: A. Kalimuendo-Muinga 30' 0-1 C. Wooh M. Lemina 63' 1-1 P. Rosario J. Kluivert 79' 2-1 P. Rosario

Żółte kartki Nice:

Żółte kartki Lens: Massadio Haïdara 23' Jonathan Gradit 90'

Czerwone kartki Nice:

Sędzią głównym tego spotkania był J. Brisard. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna Nice stanie naprzeciw Stade Brestois 29, następne spotkania z drużynami Nantes i Metz. Kolejno natomiast Lens podejmie Lille. Następne mecze zagra z drużynami Rennes i Saint Etienne.

W dzisiejszych czasach wierni kibice piłki nożnej z zapałem śledzą poczynania w lidze Ligue 1. Fascynujące piłkarskie zespoły z tejże ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Massadio Haïdara raz za razem zapewniły wyborowym entuzjastom piłki nożnej emocje z najwyższej półki. Obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul zakończone pokazaniem czerwonego kartonika, przechodzące do historii asysty i gole gwarantujące smaczku całemu widowisku. Zmagania między zawodnikami zdarzają się niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa, iż są to mecze drętwe. To też warto śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać widowiska sportowe lubianej ligi Ligue 1. Udział takich zespołów jak Nice i Lens w lidze Ligue 1 gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Allianz Riviera.