Spotkanie Nantes kontra Lens, wynik 3-2

W dniu 2021-12-10 20:00 na stadionie Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau odbył się emocjonujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 18. Na przeciw siebie stanęły Nantes i Lens.

Pierwsza połowa meczu między Nantes oraz Lens zakończyła się 0-2. Końcowy wynik spotkania to 3-2.

Gole strzelali: David Costa 7' 0-1 A. Kalimuendo-Muinga 14' 0-2 David Costa R. Kolo Muani 49' 1-2 L. Blas R. Kolo Muani 57' 2-2 W. Geubbels M. Simon 90' 3-2 Q. Merlin

Żółte kartki Nantes: Andrei Girotto 31' Ludovic Blas 60' Pedro Chirivella 76'

Żółte kartki Lens: Massadio Haïdara 46' Jonathan Gradit 60' Facundo Medina 61'

Czerwone kartki Nantes:

Sędzią głównym tego spotkania był Stephanie Frappart, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Nantes stawi czoła Sochaux, następne spotkania z drużynami Saint Etienne i Monaco natomiast Lens zmierzy się z Poitiers. Następne mecze zagra z drużynami Nice i Rennes.

W dobie dzisiejszych czasów oddani fani śledzą starcia ligi Ligue 1. Interesujące futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Andrei Girotto Massadio Haïdara często sprawiają kapitalnym sympatykom emocje sięgające zenitu. Natrafiamy na nieczyste faule, przepiękne asysty i gole, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Walki między drużynami ligowymi zdarzają się bezkompromisowe, rzadko zdarza się, że mecze męczą. To też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Ligue 1. Nantes oraz Lens i ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau.