Dnia 2021-12-04 20:00 odbyło się spotkanie Lens vs Paris Saint Germain zakończone wynikiem 1-1

Pierwsza część spotkania między Lens a Paris Saint Germain zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Dnia 2021-12-04 20:00 na obiekcie sportowym Stade Bollaert-Delelis rozegrał się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 17 pomiędzy Lens a Paris Saint Germain.

Gole strzelali: S. Fofana 62' 1-0 C. Doucouré G. Wijnaldum 90' 1-1 K. Mbappé

Żółte kartki Lens: Facundo Medina 47' Jonathan Gradit 90'

Żółte kartki Paris Saint Germain: Marco Verratti 63' Achraf Hakimi 90'

Czerwone kartki Paris Saint Germain:

Główny arbiter spotkania to Francois Letexier, France. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Lens stanie naprzeciw Nantes, następne spotkania z drużynami Poitiers i Nice a Paris Saint Germain z Club Brugge KV. Następne mecze zagra z drużynami Monaco i Feignies-Aulnoye.

Wierni fani piłki nożnej śledzą fascynujące poczynania ligi Ligue 1. Uzdolnione futbolowe drużyny z tej ligi i zawodnicy jak Facundo Medina Marco Verratti nierzadko zagwarantowały wspaniałym miłośnikom piłki nożnej emocje z najwyższej półki. Potyczki między piłkarzami okazują się zagorzałe, rzadko bywa definitywnie, iż mecze męczą kibica. Systematycznie obserwujemy książkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieczyste sytuacje z faulem, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Z tego powodu warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać widowiska piłkarskie ligi Ligue 1. Lens oraz Paris Saint Germain oraz ich udział w Ligue 1 zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stade Bollaert-Delelis.