Na stadionie Stade Gabriel Montpied odbył się mecz między Clermont Foot oraz Lens zakończony wynikiem 2-2

Clermont Foot - Lens, wynik końcowy 2-2. W dniu 2021-12-01 20:00 na stadionie Stade Gabriel Montpied odbył się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 16 pomiędzy Clermont Foot a Lens.

Po pierwszej połowie spotkania między Clermont Foot i Lens wynik to 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

Gole strzelali: J. Gastien 12' 0-1 Y. Magnin 41' 1-1 A. Zedadka S. Fofana 47' 1-2 J. Clauss M. Bayo 65' 2-2 J. Dossou

Żółte kartki Clermont Foot: Johan Gastien 9' Florent Ogier 38' Pierre-Yves Hamel 81' Jodel Dossou 86'

Żółte kartki Lens: Kevin Danso 15' Massadio Haïdara 36' Jonathan Clauss 56' Przemysław Frankowski 69' Corentin Jean 90'

Czerwone kartki Clermont Foot: Yadaly Diaby 84'

Główny arbiter spotkania - Amaury Delerue, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Clermont Foot zmierzy się już z Angers, następne spotkania z drużynami Chemin Bas d'Avignon oraz Strasbourg a Lens z Nantes. Następne mecze zagra z drużynami Poitiers oraz Nice.

Liczni kibice śledzą potyczki ligi Ligue 1. Fascynujące drużyny futbolowe oraz zawodnicy jak Johan Gastien Kevin Danso niejednokrotnie zapewniły fantastycznym miłośnikom piłki nożnej wiele przeżyć. Trafiamy na niezwykłe sytuacje podbramkowe oraz asysty, brutalne faule kończące się bardzo często czerwonym kartonikiem gwarantujące wyjątkowe wrażenia z meczu. Potyczki między piłkarzami z ligi okazują się bardzo nieustępliwe, nie często bywa koniec końców, że spotkania nie są interesujące. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać widowiska sportowe profesjonalnej ligi Ligue 1 oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich. Clermont Foot i Lens i ich udział w Ligue 1 gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stade Gabriel Montpied.