Lens kontra Angers, wynik meczu: 2-2

Pierwsza część spotkania pomiędzy Lens i Angers zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 2-2.

W dniu 2021-11-26 20:00 na obiekcie sportowym Stade Bollaert-Delelis odbył się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 15. Na przeciw siebie stanęły Lens oraz Angers.

Gole strzelali: S. Boufal 40' 0-1 G. Kakuta 48' 1-1 F. Sotoca F. Sotoca 55' 2-1 P. Frankowski R. Thomas 70' 2-2 A. Fulgini

Żółte kartki Lens: Cheick Doucouré 57' Jonathan Clauss 80'

Żółte kartki Angers:

Czerwone kartki Angers:

Główny sędzia meczu - Florent Batta, France. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Lens stanie naprzeciw Clermont Foot, następne spotkania z drużynami Paris Saint Germain oraz Nantes natomiast Angers z Monaco. Następne mecze zagra z drużynami Reims oraz Clermont Foot.

Mnóstwo fanów śledzi pasjonujące potyczki, które dotyczą ligi Ligue 1. Uzdolnione zespoły futbolowe z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Cheick Doucouré stale serwują własnym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Zapadające w pamięć walki pomiędzy piłkarzami bywają bardzo zaciekłe, nie często zdarza się, że są to potyczki mało interesujące. Obserwujemy bezlitosne sytuacje z faulem kończące się bardzo często pokazaniem żółtego kartonika, wyjątkowe asysty i sytuacje podbramkowe dodające wyjątkowe wrażenia z meczu. Dlatego też warto przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz oglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi Ligue 1. Lens i Angers jak ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stade Bollaert-Delelis.