Dnia 2021-11-21 12:00 na stadionie Stade Francis-Le Blé odbyło się spotkanie pomiędzy Stade Brestois 29 i Lens zakończone wynikiem 4-0

Stade Brestois 29 vs Lens 4-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Stade Brestois 29 i Lens zakończyła się 3-0. Końcowy wynik meczu to 4-0.

W dniu 2021-11-21 12:00 na obiekcie sportowym Stade Francis-Le Blé odbył się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 14 pomiędzy Stade Brestois 29 a Lens.

Gole strzelali: S. Mounié 3' 1-0 B. Chardonnet 13' 2-0 R. Faivre R. Faivre 33' 3-0 F. Honorat J. Le Douaron 69' 4-0 M. Bizot

Żółte kartki Stade Brestois 29: Jean-Kevin Duverne 58'

Żółte kartki Lens: Facundo Medina 36' Cheick Doucouré 76'

Czerwone kartki Stade Brestois 29:

Czerwone kartki Lens: Arnaud Kalimuendo 74'

Sędzią głównym tego spotkania był Eric Wattellier, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Stade Brestois 29 stawi czoła Bordeaux, następne spotkania z drużynami Saint Etienne i Marseille. Kolejno natomiast Lens podejmie Angers. Następne mecze zagra z drużynami Clermont Foot i Paris Saint Germain.

Coraz częściej zauważamy, iż fani śledzą starcia w lidze Ligue 1. Mocne futbolowe zespoły z tejże ligi i piłkarze jak Jean-Kevin Duverne Facundo Medina wielokrotnie zapewniły wspaniałym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Ustawicznie trafiamy na brutalne faule kończące się żółtym kartonikiem, efektowne bramki oraz asysty, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi są nader zażarte, niezwykle rzadko bywa koniec końców, iż spotkania nie są interesujące. Gorąco zachęcamy, żeby oglądać mecze futbolowe lubianej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Udział takich drużyn jak Stade Brestois 29 i Lens z ligi Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stade Francis-Le Blé.