Mecz Lens kontra Estac Troyes, wynik końcowy 4-0

Pierwsza część spotkania pomiędzy Lens i Estac Troyes zakończyła się 3-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-0.

Dnia 2021-11-05 20:00 na obiekcie sportowym Stade Bollaert-Delelis odbył się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 13 pomiędzy Lens a Estac Troyes.

Gole strzelali: A. Kalimuendo-Muinga 14' 1-0 J. Clauss W. Saïd 29' 2-0 J. Clauss J. Clauss 35' 3-0 P. Frankowski 60' 4-0

Żółte kartki Lens: Ignatius Ganago 69'

Żółte kartki Estac Troyes: Gerson Rodrigues 74'

Czerwone kartki Lens:

Czerwone kartki Estac Troyes:

Główny arbiter meczu - Thomas Leonard, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Lens stawi czoła Stade Brestois 29, następne spotkania z drużynami Angers i Clermont Foot a Estac Troyes z Saint Etienne. Następne mecze zagra z drużynami Marseille i Lorient.

Liczna grupa fanów śledzi potyczki, które startują w lidze Ligue 1. Interesujące drużyny piłkarskie z tej ligi i piłkarze tacy jak Ignatius Ganago Gerson Rodrigues nieprzerwanie gwarantują wyśmienitym entuzjastom futbolu emocje z najwyższej półki. Walki pomiędzy piłkarzami okazują się bardzo zajadłe, rzadko bywa koniec końców, iż są to potyczki usypiające. Natrafiamy na wyjątkowe asysty czy sytuacje podbramkowe, bezlitosne sytuacje na faul zapewniające wyjątkowe przeżycia z meczu. Warto więc przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych,przeglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich zespołów jak Lens i Estac Troyes w lidze Ligue 1 gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stade Bollaert-Delelis.