Spotkanie między Lyon oraz Lens na stadionie Groupama Stadium dnia 2021-10-30 19:00 - końcowy wynik 2-1

Lyon - Lens, wynik końcowy 2-1.

Pierwsza połowa meczu między Lyon a Lens zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

W dniu 2021-10-30 19:00 na obiekcie sportowym Groupama Stadium rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 12. Zmierzyły się Lyon oraz Lens.

Gole strzelali: K. Toko Ekambi 25' 1-0 H. Aouar 41' 2-0 A. Kalimuendo-Muinga 61' 2-1 G. Kakuta

Żółte kartki Lyon: Lucas Paquetá 10'

Żółte kartki Lens: Florian Sotoca 38' Jonathan Clauss 54'

Czerwone kartki Lyon:

Sędzią głównym tego spotkania był Mikael Lesage, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Lyon stanie naprzeciw Sparta Praha, następne spotkania z drużynami Rennes oraz Marseille. Kolejno natomiast Lens zmierzy się z Estac Troyes. Następne mecze zagra z drużynami Stade Brestois 29 oraz Angers.

Oddani kibice z dużym entuzjazmem śledzą starcia ligi Ligue 1. Utalentowane drużyny piłkarskie z ligi oraz piłkarze jak Lucas Paquetá Florian Sotoca nieustannie sprawiają kapitalnym entuzjastom wiele przeżyć. Walki między graczami ligowymi bywają zaciekłe, nie często bywa ostatecznie, iż mecze nas nudzą. Ustawicznie trafiamy na brutalne sytuacje na faul, idealne gole czy asysty, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy każdego fana, aby przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz przeglądać spotkania piłkarskiej ligi Ligue 1. Lyon oraz Lens jak ich udział w Ligue 1 gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Groupama Stadium.