Mecz Lens kontra Reims, wynik końcowy 2-0

Lens kontra Reims, wynik końcowy 2-0.

Pierwsza połowa meczu między Lens a Reims zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

W dniu 2021-10-01 19:00 na stadionie Stade Bollaert-Delelis rozegrał się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 9 pomiędzy Lens a Reims.

Gole strzelali: A. Kalimuendo-Muinga 45' 1-0 A. Kalimuendo-Muinga 52' 2-0 F. Sotoca

Żółte kartki Lens: Facundo Medina 26' Kevin Danso 33' Gaël Kakuta 57'

Żółte kartki Reims: Yunis Abdelhamid 58'

Czerwone kartki Reims: Hugo Ekitike 45'

Sędzią głównym tego spotkania był Benoît Bastien, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Lens zmierzy się już z Montpellier, następne spotkania z drużynami Metz i Lyon natomiast Reims z Stade Brestois 29. Następne mecze zagra z drużynami Estac Troyes i Bordeaux.

Mnóstwo kibiców śledzi fascynujące potyczki, które startują w lidze Ligue 1. Interesujące futbolowe zespoły z tej ligi i piłkarze tacy jak Facundo Medina Yunis Abdelhamid niejednokrotnie zapewniły fantastycznym kibicom emocje sięgające zenitu. Wspaniałe zmagania między zawodnikami są zażarte, rzadko bywa, że widowiska męczą fana. Nieprzerwanie zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul, widowiskowe bramki i asysty gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, przeglądać widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi Ligue 1 i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Udział takich drużyn jak Lens oraz Reims w lidze Ligue 1 zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stade Bollaert-Delelis.